Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale PRELUAREA UNEI STATII DE DISTRIBUTIE CARBURANTI.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

PRELUAREA UNEI STATII DE DISTRIBUTIE CARBURANTI.

Doresc sa preiau o statie de distributie carburanti care are toate dotarile,insa ii lipseste licenta de comercializare deoarece i-a fost retrasa vechiului proprietar din motive necunoscute mie .Va rog sa imi spuneti cum pot sa fac aceasta pentru a nu avea probleme mai tarziu ,ce documente sunt necesare si eventual ce preturi presupune aceasta .In eventualitatea unui raspuns ,multumesc anticipat.!
Mergeti la institutia care elibereaza licenta de comercializare a carburantilor. Acolo veti afla tot ce va intereseaza cat ma exact.
bun raspuns!
sa ne tii la curent cu ce ai rezolvat acolo. daca ai rezolvat ceva.