Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... admitere facultate de stat
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

admitere facultate de stat

buna. as vrea sa stiu daca ma pot inscrie la facultate pe loc subventionat de stat in conditiile in care eu am terminat anul acesta liceul, insa nu m-am inscris din cauza unor probleme de sanatate in familie.ce sanse mai am sa pot intra la anul la buget sau mai am acest drept?va multumesc
Sigur ca va puteti inscrie.