Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... factura servicii telefonie mobila
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

factura servicii telefonie mobila

am o problema cu o factura vodafone abonamentul este facut acum 1 an jumatate sau doi mia venit o factura acasa ca am 400 lei de plata eu am sunat la vodafone si oarecum am rezolvat atunci problema eu as fi vrut sa platesc cu puncte. acum mia venit dupa aproape o jum de an o hartie de la top factoring ca daca nu achit suna de 190 lei voi fi bagata in instanta. nu inteleg de ce se incarca atat de mult factura. eu nu mai am nici o chitanta si nici o factura deoarece am crezt ca nu imi mai este necesar atat timp cat am vorbit si sa rezolvat. as vrea sa stiu si eu ce se poate intampla eu nu am nici o proprietate pe numele meu.
sunteti bun de plata daca nu veti reusi sa probati ca ati facut cu operatorul de telefonie mobila o intelegere privind modul de achitare a acelei facturi.
intrebati ce reprezinta suma de 190 lei, sa stiti macar ce platiti. daca o recunoasteti, mai bine platiti decat sa fie executata silit.