Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... factura
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

factura

buna ziua am si eu un abonament facut la vodafone ,si nu am mai achitata o factura de 300 de lei acum mia venit un avertisment fe la top factoring ca in 2 saptamani sa achit suma de 1600 de lei .pot sa imi achit doar factura de 300 de lei? multumesc
Nu , nu mai puteti achita doar contravaloarea facturii!
DE cati ani este scadenta factura dvs?B-)