Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... contestatie la taierea pensiei de invaliditate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

contestatie la taierea pensiei de invaliditate

Am facut contestatie la decizia de taiere pensiei de invaliditate la casa de pensii asa cum scria pe decizie si am primit raspuns ca trebuia sa fac la institut la bucuresti ca ei au dispus incetarea pensiei Am facut alta contestatie la bucuresti si aș vrea șa știu in cat timp trebuie sa primesc raspuns a fosf trimisă pe 27 septembrie si primită pe 1 oct la Buc.,ca daca nu primesc un raspuns favorabil as vrea sa merg in instanta
in 30 de zile ar trebui sa primiti raspunsul.