avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 752 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cazierul fiscal: amenzi neplatite
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cazierul fiscal: amenzi neplatite

Bună as dori sa stiu daca amenzile de circulatie care sunt neplatite ar afecta cazierul fiscal va multumesc anticipat:D
Cel mai recent răspuns: Ana-Maria Dutescu , Avocat 19:14, 25 Septembrie 2010
Oricum le veti plati:)
Cazierul fiscal se refera la fapte sanctionate de legile financiare.
compaqqq a scris:

as dori sa stiu daca amenzile de circulatie care sunt neplatite ar afecta cazierul fiscal


Nu. Nu au nici o legatura.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cazier fiscal gabrieledi gabrieledi Buna ziua!O intrebare,va rog...Sunt din Botosani dar,acum 2 luni m-am mutat in Constanta.Inca nu mi-am facut mutatia pe buletin,deci adresa de pe buletin este ... (vezi toată discuția)
Amenda contraventionala de circulatie neplatita este inscrisa in cazierul fiscal? Daniel969613 Daniel969613 buna seara. Daca m ar putea ajuta cineva cu un raspuns concret va rog pentru ca am primit doar pareri impartite pana acum,problema mea este urmatoarea: Am ... (vezi toată discuția)
Cazier fiscal - infiintare firma Florent Florent Buna ziua, As dori sa aflu daca in situatia cazierului fiscal solicitat de Registrul Comertului la infiintarea unei firme, asociatul, respectiv ... (vezi toată discuția)