Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cazierul fiscal: amenzi neplatite
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cazierul fiscal: amenzi neplatite

Bună as dori sa stiu daca amenzile de circulatie care sunt neplatite ar afecta cazierul fiscal va multumesc anticipat:D
Oricum le veti plati:)
Cazierul fiscal se refera la fapte sanctionate de legile financiare.
compaqqq a scris:

as dori sa stiu daca amenzile de circulatie care sunt neplatite ar afecta cazierul fiscal

Nu. Nu au nici o legatura.