Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Salariile consilierilor juridici
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Salariile consilierilor juridici

Care mai sunt salariile in tara =D>?
de la 880 pt. debutanti - pana unde se poate 1000 -1500 Euro:))
Ai auzit tu de salarii de 1000-1500 Euro pt consilieri juridici in tara? Vrei sa spui in Bucuresti ca daca lucrezi in tara salariul e intre 880 si daca ai mare noroc poate ajunge la 1500 (desi as vrea sa vad si asta) . Daca ai 20 de ani vechime e posibil sa mai ai ceva sporuri insa ca debutant nu ia nimeni mai mult de 1000.
Depinde de fiecare ce-si negociaza.
Si crede-ma ca se poate sa castigi si mai mult de 1000 de Euro, cu o vechime de cativa ani.
Numai de tine depinde si de ce-ti da Dumnezeu.
2000 EUR in Brasov.