Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... act de proprietate PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

act de proprietate PFA

As dori sa stiu daca la constituirea unui PFA este valabil contractul de vanzare cumparare pentru sediu social sau trebuie extras CF.
...trebuie extras cf recent...
nu trebuie extras de carte funciara, este suficient actul de proprietate.
intr-adevar aici se pare ca ramane la latitudinea solicitantului ce act prezinta...insa din practica stiu(poate e in functie de judet) ca cer in toate cazurile cf...
ContSters4579, utilizator