Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... recurs/apel divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

recurs/apel divort

buna ziua,

oare indraznesc prea mult sa va rog sa ma ajutati cum sa fac apel la o hotarare de divort?
nu stiu cum sa formulez aceasta cerere, fara sa mai platesc un avocat :(

multumesc din suflet...
buna ziua.
dvs va trebui sa criticati in motivele de apel e v-a nemultumuit functie de ce a pronuntat instanta de fond si ce ati solicitat dvs.
Gasiti aici cateva informatii utile

[ link extern ]
multumesc din suflet