Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... testamen
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

testamen

buna ziua as dori sa stiu si eu daca un testamen poate fii doborat.tatal meu are un testamen in care ia fost lasata o casa si tot ce se afla pe acel pamant,lasat de bunica lui,dar ia a decedat frati ei au murit dar mai are 2 copii in viata,!!!!!!
sa mearga la notar cu acel testament si sa dezbata succesunea dupa bunica.
1990!
succesiunea se face cu ce_i 2 copii ai bunici tatalui meu?!!!
imi puteti rasp la ce vam intrebat?!