Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabilitate Intreprindere individuala
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabilitate Intreprindere individuala

As vrea sa imi fac o intreprindere individuala cod caen 4652 - Comert cu ridicata de componente si echipamente electronice si de telecomunicatii pt a cumpara placi de baza pt jocuri de noroc din Italia urmand sa le vand in Romania.La cumparare mi se va elibera factura dar in romania le pot vinde fara factura sau trebuie obligatoriu sa eliberez factura sau bon fiscal....si cum se tine mai exact contabilitatea in cazul asta k sunt cam in ceata.
Va multumesc anticipat pt rasp.
cel mai bine ar fi sa apelati la un contabil pentru lamuriri, ca asa aveti certitudinea ca procedati corect, pe forum nu se pot explica toate detalile!
Cu sigurantza voi merge la unul dar cum momentan nu ma aflu in romania as vrea sa aflu mai multe detalii pana ajung si pot merge sa aflu exact ce si cum