Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Schimbare denumire
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Schimbare denumire

As dori sa stiu daca adaugarea cifrei "0" (zero) in fata numarului dosarului in cazul inregistrarii recursului la Curtea de Apel, are vreo semnificatie. Multumesc.
nu