Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... clauza vanzare cumparare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

clauza vanzare cumparare

Buna ziua !
Cum as putea afla clauzele unui contract de vanzare-cumparare facut intre bunici si sora mea,pentru ca e posibil sa fiu trecuta cumva in clauza si sora imi ascunde acest lucru.Va rog daca ma puteti ajuta.
Atata timp cat nu ati semnat acel contract, nu are cum sa fie inserata in el o clauza care sa va oblige pe d-voastra la ceva.
avocat Cristina Popescu