Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infintare societate organizatore cursuri de igiena
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infintare societate organizatore cursuri de igiena

in ce conditii o societate privata poate organiza cursuri de igiena.Acte necesare,acreditari,personal...
trebuie sa deveniti furnizor de formare profesionala;aveti si cod caen 8559-alte forme de invatamant.
Va trebui sa va autorizati la cnfpa si sa platiti si o taxa-mai multe detalii pe www.cnfpa.ro
multumesc