avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 955 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infintare societate organizatore cursuri de igiena
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infintare societate organizatore cursuri de igiena

in ce conditii o societate privata poate organiza cursuri de igiena.Acte necesare,acreditari,personal...
Cel mai recent răspuns: ddd_daniela01 , utilizator 17:46, 5 Octombrie 2010
trebuie sa deveniti furnizor de formare profesionala;aveti si cod caen 8559-alte forme de invatamant.
Va trebui sa va autorizati la cnfpa si sa platiti si o taxa-mai multe detalii pe www.cnfpa.ro
multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua, care este demersul legal pentru acordarea unor diplome ... StefaniaButaru StefaniaButaru Bună ziua, care este demersul legal pentru acordarea unor diplome de participare la un curs gratuit pentru profesori? ( necesita nr de inregistrare?) (vezi toată discuția)
Ca pfa ma pot autoriza ca furnizor de formare profesionala cf.ord.129/2000 emariamaria emariamaria buna ziua! sint PFA-cod CAEN-8559 ( alte forme de invatamant) ma pot autoriza ca furnizor de formare profesionala cf. ord.129/2000,art.18\" furnizorii de ... (vezi toată discuția)
Pfa, am organizat cursuri neacreditate. pot fi anulate facturile pe care le-am emis din acest motiv? pauldorin87 pauldorin87 sunt PFA, cod caen 8559- alte forme de invatamant, diploma formator in urma cu un an am organizat niste cursuri neacreditate, avand ca tema implementarea ... (vezi toată discuția)