Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... valabilitate contract
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

valabilitate contract

O firma de salubritate a incheiat un contract cu noi, sot si sotie, proprietari ai unui apartament. Pe contract apare numai sotul, iar de semnat, a semnat sotia. Este valabil? Poate fi atacat in instanta?
nu comparati contractul de cont curent cu acces pe baza de specimen cu un contract de salubritate unde prestatori sunt gunoierii care va golesc periodic tomberoanele.

gasiti alta metoda sa il reziliati.

iar in ce priveste recursul... trebuia promovat... deoarece doar in cadrul cailor de atac se pot corecta greselile de la instantele inferioare.

Alberto Kurtyan