Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... declaratii finante
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

declaratii finante

Buna ziua , as dori sa intreb si eu, care sunt declaratiile care se depun la inceput de an la administratia financiara ptr un birou notarial, pers fizica autorizata, platitoare de TVA?
care este suma CA limita ptr a plati TVA lunar?
iar contributiile salaraiale trimestrial? Va multumesc.

CA pt TVA, este de 35000 EURO. declaratiilr care se depun la finante la inceput de an, declararea venitului anual estimativ.