Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... model cerere divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

model cerere divort

Buna ziua, as dori un model de cerere de divort din culpa comuna. Am cautat dar nu am gasit . multumesc
asa zic toti, ca au cautat si nu gasesc.
mai cautati in google pana gasiti ca noi tot de acolo v-am oferi un model.
nu trebuie avut mare incredere intr-un model de tipul celor ce se gasesc pe net.