Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... drepturi lucru arhiva
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

drepturi lucru arhiva

Buna seara,
O rugaminte daca poate cineva sa ma ajute. M-am angajat la o institutie privata ca arhivar, cunosc faptul ca ar trebuie sa primesc stimulent lapte sau citrice. Sefii au acceptat dar mi se cere o baza legala.
Normele de protectia muncii in functie de postul ocupat