avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 899 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... autorizatie functionare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

autorizatie functionare

Buna ziua.Pentru functionarea unui cabinet stomatologic particular este nevoie de autorizatie de functionare de la primarie?
Cel mai recent răspuns: Ligia Tarcea , Avocat 14:05, 7 Octombrie 2010
Acel cabinet stomatologic este un SRL sau un PFA?
De la Primarie aveti nevoie numai de orarul de functionare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatie functionare primarie ralukitza ralukitza Buna ziua! Am o societate comerciala cabinet stomatologic. Intrebarea mea catre dumneavoastra este : am nevoie de autorizatie de functionare de la Primaria ... (vezi toată discuția)
Autorizatie de la primarie pentru cabinet stomatologic andreeastoma andreeastoma buna ziua! pentru un cabinet stomatologic SRL cu punct de lucru in bucuresti sector 1 este necesara autorizatie de functionare si de la primaria de sector ( in ... (vezi toată discuția)
Spațiul pentru un cabinet stomatologic Ion.Me Ion.Me Buna ziua tuturor! Unde as putea gasi cele mai noi si relevante informatii despre regulamentul in ceea ce priveste spatiul pentru un cabinet stomatologic? Care ... (vezi toată discuția)