Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... autorizatie functionare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

autorizatie functionare

Buna ziua.Pentru functionarea unui cabinet stomatologic particular este nevoie de autorizatie de functionare de la primarie?
Acel cabinet stomatologic este un SRL sau un PFA?
De la Primarie aveti nevoie numai de orarul de functionare.