Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA factura de diferenta tva
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

factura de diferenta tva

In luna decembrie 2009 am platit o factura la pagini aurii pentru intreg anul 2010
Acum, in luna septembrie 2010 am primit de la ei o factura cu diferenta de la tva 19% la tva 24% E corect?
Da este corect.
consider ca nu este corect intrucat faptul generator a intervenit la momentul emiterii facturii prin care se acorda dreptul de a aparea in paginile revistei.