Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contracte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contracte de munca

Buna ziua !
O societate care are mai multe puncte de lucru, unde pastreaza contractele de munca - in original - ale tuturor angajatilor?
De obicei se tin la sediul central in dosarul personal al fiecarui angajat , unde exista compartiment de resurse umane ...