avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1107 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contracte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contracte de munca

Buna ziua !
O societate care are mai multe puncte de lucru, unde pastreaza contractele de munca - in original - ale tuturor angajatilor?
Cel mai recent răspuns: Adrian Marin , Consilier juridic 13:04, 11 Octombrie 2010
De obicei se tin la sediul central in dosarul personal al fiecarui angajat , unde exista compartiment de resurse umane ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intocmirea dosarului de personal varlanmirela varlanmirela O societate comerciala are sediul central in localitatea A si are un punct de lucru in localitatea B, din alt judet. Va rog sa-mi spuneti unde trebuie tinute ... (vezi toată discuția)
Revisal vicsilron vicsilron Buna ziua, Poate ma puteti ajuta cu urmatoarea nelamurire. Este obligatoriu ca Revisalul sa se tina la sediul societatii x, in conditiile in care societatea x ... (vezi toată discuția)
Eliberare adeverinta pt. medic florenta_22 florenta_22 Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti in cat timp departamentul Resurse Umane ar trebui sa-mi elibere adeverinta pt. medic.In situatia mea sunt in concediu medical ... (vezi toată discuția)