Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... acte necesare pt iesirea din tara cu un minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

acte necesare pt iesirea din tara cu un minor

Buna ziua, ma numesc Petrusa,sant casatorita de 6 ani ,si am o fetita de 5 ani ,...in luna octombrie plecam (adica ;eu si fetita) in Spania cu avionul,as vrea sa stiu daca in afara de procura de la sotul meu ,(tatal fetitei mele),.imi mai trebuie si altceva. va multumesc.:stunned:
Pasaport si procura notariala cu acordul tatalui. Altceva nu va trebuie.
va multumesc ,pentru raspuns,mi-ati fost de mare ajutor.