Forum Discuţii juridice Executare silită ce parere aveti
Discuție deschisă în Executare silită

ce parere aveti

azi m fost la banca sa interesez situatia pe care am scriso ieri seara o doamna de la o banca a spus ca e de la banca spune sa platesc 700 ron in caz contrar luni o sa fiu executat , la banca au spus azi ca trebuie sa platesc 1700ron atata e in calculator doaqmna a spus 2800ron. am intrebat la banca ca trebuie neaparat sa platesc 700 ron, raspunsul a fost daca a spus doamna in teefon da. am mai intreba ca merge asa azi nu platesc si luni vin si execut ? in banca au spus un mic da.
na cum e acuma ce sa fac??? in 2007sept am facut cardul dar am uitat sa intreb ultima plata, oare nu e prescris?banca comunica daca era prescris sau cum e????
Incercati sa reveniti cu prezentare inteligibila si concreta a situatiei
sub numele bucu foarte urgent gasiti toata situatia e mai concreta astept opiniile