Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale RECUPERARE FACTURI NEINCASATE CLIENTI
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

RECUPERARE FACTURI NEINCASATE CLIENTI

buna ,de curand m-am angajat la o firma de distributie care se confrunta cu o problema : recuperarea facurilor neincasate de la clienti
ma puteti ajuta cu niste sfaturi legate de procedurile legale in legatura cu recuperarea banilor
si ce parere aveti despre firmele de recuperare
va multumesc !
pentru recuperarea facturilor neincasate trebuie sa apelati la un specialist in drept (avocat, consilier juridic) sau la o firma de recuperare
depinde cat de veche e facturaX-(X-(X-(X-(pana ajungi sa recuperezi nu mai gasest firma sau gasest sub alta denumire=D>=D>=D>=D>=D>=D>trebuie sa te uiti la cine dai marfa fara fila cec saun fara bilet la ordin altfel numai banii jos mai bine sa ramana marfa pe raft incat sa intrii in faliment....mare grija:P:P:P:P:P