Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Registrul de evidenta a salariatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Registrul de evidenta a salariatilor

Cine are obligatia de a completa Registrul de evidenta a salariatilor, Departamentul Resurse umane sau Departamentul Salarizare?
Parerea mea este ca R.U. ar trebui sa completeze acest Registru ...
Avand in vedere ca Dep. Resurse umane se ocupa de contractele de munca, actele aditionale la contracte, ...................cred ca ei trebuie sa se ocupe.
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc mult tuturor. Mi se confirma inca o data ca am dreptate!