avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1928 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Registrul de evidenta a salariatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Registrul de evidenta a salariatilor

Cine are obligatia de a completa Registrul de evidenta a salariatilor, Departamentul Resurse umane sau Departamentul Salarizare?
Cel mai recent răspuns: ancapop85 , utilizator 15:35, 22 Octombrie 2010
Parerea mea este ca R.U. ar trebui sa completeze acest Registru ...
Avand in vedere ca Dep. Resurse umane se ocupa de contractele de munca, actele aditionale la contracte, ...................cred ca ei trebuie sa se ocupe.
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc mult tuturor. Mi se confirma inca o data ca am dreptate!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Resurse umane vs consilier juridic?? Roxy30 Roxy30 Buna ziua. Sunt o novice in domeniu acesta si as avea si eu nevoie de indrumari in domeniul resurselor umane, intrucat m-am angajat si eu la o firma ... (vezi toată discuția)
Revisal=registrul de evidenta a salariatilor geaninapp geaninapp va rog frumos sa-mi trimiteti si mie daca aveti kitul de instalare pentru revisal versiunea 1.0.0. (vezi toată discuția)
Formula calcul salarial, bonus salarial TSorin TSorin Buna seara. As dori, daca se poate, sa-mi spuneti ce lege( legi) pot invoca pentru a cere formula de calcul al salariului si al bonusului (la atingerea ... (vezi toată discuția)