Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legea290/2003
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legea290/2003

unde ma pot interesa despre stadiul in care se afla dosar meu legat de despagubiri conform legii 290/2003?
Autoritatea Nationala pentru Restituirea Proprietatilor, cu sediul in Calea Floreasca nr. 202, sector 1, Bucuresti, site internet: [ link extern ]