avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 792 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legea290/2003
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legea290/2003

unde ma pot interesa despre stadiul in care se afla dosar meu legat de despagubiri conform legii 290/2003?
Cel mai recent răspuns: Oana Mitran-costache , Avocat 08:44, 27 Octombrie 2010
Autoritatea Nationala pentru Restituirea Proprietatilor, cu sediul in Calea Floreasca nr. 202, sector 1, Bucuresti, site internet: [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Depunere dosar pentru recuperarea drepturilor deportatilor din bulgaria Costine Costine Buna ziua! Stie cineva daca se mai depun acte pentru obtinerea despagubirilor pentru deportatii din Bulgaria sau unde as putea sa ma interesez? [quot] (vezi toată discuția)
Dosar despagubiri materiale pentru teren 1000 mp+casa moinesti, cf. legii nr. 10. grigorasaddeco grigorasaddeco Va supun atentiei un Dosar despagubiri materiale pentru teren 1000 mp+casa Moinesti, cf. Legii nr. 10. Actele doveditoare ce formeaza dosarul de revendicare ... (vezi toată discuția)
Aplicarea oug nr. 81/2007 IRINA ANGELA IRINA ANGELA Buna ziua Am o problema si sper sa ma ajutati. In anul 2001 am depus la Prefectura Judetului Vrancea notificarea nr. 526/30.07.2001 , in calitate de ... (vezi toată discuția)