Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Depunere dosar pentru recuperarea drepturilor ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Depunere dosar pentru recuperarea drepturilor deportatilor din Bulgaria

Buna ziua!
Stie cineva daca se mai depun acte pentru obtinerea despagubirilor pentru deportatii din Bulgaria sau unde as putea sa ma interesez?
ANRP - Autoritatea Naţionala pentru Restituirea Proprietăţilor

Calea Floreasca nr. 202, sector 1, Bucuresti
Linii autobuz: 135, staţie Ancuţa Baneasa

Serviciul soluţionare dosare - Legea nr. 9/1998 (zilnic, doar în intervalul orar 10-12)
Tel. 021-200 94 85

[ link extern ]
Multumesc !!!