Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... care este avantajul
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

care este avantajul

Revin la intrebarile de ieri legate de dorinta de incetare a unui contract de comodat dintre Admin. societatii si societatea sa si incheierea unuia de inchiriere. Ce "avantaje " ar avea de pe urma acestuia? De ce doreste modificarea?
Multumesc.
sunt persoana de la it careia i s-a pus in carca sa gaseasca un contract " bun" pe net, dar sa si citesc ceva despre ele... nu are nici avocati nici juristi angajati.