Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... retrocedare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

retrocedare

Buna ziua!

As dori sa ma ajutati cu informatii noi legate de fondul Proprietatea.
Bunica mea, care a decedat in urma cu un an jumatate avea dosarul depus la acest fond, de la Bt mi s-a spus ca dosarul e la B, dar de ani de zile de acolo nu a venit nici un semn. Eu sunt singura mostenitoare a bunicii mele, tatal meu fiind decedat si el si nu mai axista frati sau surori.
As dori sa stiu ce sa fac ce se poate face pentru a primi un raspuns de acolo, pentru a vedea in ce stadiu se afla acel dosar!

Va multumesc!

Anca-Ioana T.
faceti o solicitare in scris prin sa cereti stadiul solutionarii dosarului.si daca nu va raspund actionati-i in judecata.