avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1759 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... suventi pt caldura si scutire de impozit ilicit
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

suventi pt caldura si scutire de impozit ilicit

timp de 7 ani eu am crescut un copil si alti pe baza certificatului de nastere au beneficiat de drepturile de mai sus mentionate,unde ma pot adresa daca am dovezi in acest sens?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 19:39, 26 Octombrie 2010
Care este de fapt interesul dvs primoridial intre:
-cresterea copiilor timp de 7 ani ,
-subventii pt caldura
-si scutire de impozit ilicit
?
ma intereseaza cum pot raspunde ei in fata legii,stiu ca suna ca o razbunare dar acesti oameni mi-au facut numai rau.
Ce calitate detineti dvs si la ce impozit ilicit faceti referire ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Divort partaj cristioanabac12 cristioanabac12 sant in divort cu sotia mea.as vrea sa stiu si eu cum stau.sotia mea are un copil dintr-o relatie inaite de casatoria noastra.acesta a fost adoptat de socrii ... (vezi toată discuția)
Ajutorul pentru caldura, proprietar doua imobile. andrej andrej Buna ziua. Locuiesc in Constanta si vreau sa obtin subventia pentru caldura. Nu am niciun venit, dar momentan sunt proprietarul a doua apartamente si anume ... (vezi toată discuția)
Relatiile cu tertii prettydaniola prettydaniola Buna ziua, in calitate de presedinte al unei asociatii de proprietari, mi se cere sa rezolv situatii imposibile, care nu tin nici de mine personal, nici de ... (vezi toată discuția)