Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... suventi pt caldura si scutire de impozit ilicit
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

suventi pt caldura si scutire de impozit ilicit

timp de 7 ani eu am crescut un copil si alti pe baza certificatului de nastere au beneficiat de drepturile de mai sus mentionate,unde ma pot adresa daca am dovezi in acest sens?
Care este de fapt interesul dvs primoridial intre:
-cresterea copiilor timp de 7 ani ,
-subventii pt caldura
-si scutire de impozit ilicit
?
ma intereseaza cum pot raspunde ei in fata legii,stiu ca suna ca o razbunare dar acesti oameni mi-au facut numai rau.
Ce calitate detineti dvs si la ce impozit ilicit faceti referire ?