Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... ajutorul de incalzire
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

ajutorul de incalzire

buna ziua .vreau si eu sa trimit o cerere se ajutor la gaze dar intro casuta unde scrie alocatie de stat pt copii mi se cere si adeverinta sau cupon ?eu nu le am pe acestea ca iau alocatia baiatului pe card in fiecare luna.ce trebuie sa fac ?completez numai suma atat pe hartie ?
buna , cred ca trebuie sa anexezi extrasul de cont de la card.
si cum cer acest extras,de unde stie cei de la banca ca eu iau alocatia de card
nikita 27, utilizator
Banca stie pentru ca a deschis contul si a emis cardul pentru incasarea alocatiei. Mergeti la banca respectiva cu buletinul si veti obtine extrasul de cont fara probleme.
L.C.
am rezolvat situatia =D>