Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

sotia mea cu care sunt in curs de divort a plecat in strainatate acum 1.9 luni.eu raminind aici cu cei 2 copii minori .Ce sanse am ca cei 2 copii sa ramina la mine ? eu am introdus actiunea de div
ContSters175146, utilizator
ccornel a scris:

doresc un av pt proces

Pe acest forum nu se fac recomandari,dvs trebuie sa alegeti