Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... DIVORT
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

DIVORT

CUM SE FORMULEZA O CERERE DE DIVORT DIN MOTIVUL NEPOTRIVIRII DE CARACTER SI CARE SUNT TAXELE OBLIGATORI AFERENTE PROCESULUI?

modelul in gasiti pe google, dar nu va este de prea mare ajutor deoarece este orientativ numai.
taxele difera in functie de tipul de divort si de capetele de cerere adiacente.