Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

proprietate

Ce inseamna urmatoarea fraza intr-un contract de vanzare-cumparare?
Am cumparat un teren loc de casa in suprafata de 320 mp impreuna cu o casa de 80 mp.
Deci suprafata totala este de 320 mp sau de 400 mp?
Va multumesc.
ati cumparat imobil:
teren - x mp
constructie - y mp
Terenul include casa.
~ Conținut șters la cerere ~