Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... APARTAMENT
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

APARTAMENT

AM INCHIRIAT DE LA PRIMARIE UN APARTAMENT PE O DURATA DE 15 ANI.
AM INVESTIT FOARTE MULT IN ACEST APARTAMENT CU ACORDUL PRIMARIEI.
POT CONCESIONA ACEST IMOBIL?
Apartamentele se inchiriaza, nu se concesioneaza, apartamentele fiind proprietate privata a localitatii.