Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... adulter
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

adulter

sotia mea vrea sa divorteze si ma acuza de adulter,pe buna dreptate.va rog mult sa-mi spuneti ce atrage dupa sine acest motiv de divort?mentionez faptul ca avem un copil de 4 ani,pe care vreau sa-l vizitez..
Desi din punct de vedere legal nu ar trebui sa aveti probleme in privinta vizitarii minorului ar trebui sa va angajati avocat pentru a obtine respectarea drepturilor.
Depinde daca veti lua atitudine pt ca altfel veti avea probleme serioase...cu vizita...

avocat Claudiu Lascoschi