Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... DIVORT
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

DIVORT

CIT TIMP POT FOLOSI NUMELE DE FAM.IN DOCUMENTE DUPA PRONUNTAREA DIVORTULUI
gabi1111 a scris:

CIT TIMP POT FOLOSI NUMELE DE FAM.IN DOCUMENTE DUPA PRONUNTAREA DIVORTULUI

:offtopic: Interventie moderator
Nu mai deshideti alt topic cu aceeasi problema .... urmariti raspunsurile primite pe topicul deja deschis cu aceasta problema ...
www.avocatnet.ro/content/for...
Dupa ramanerea definitiva a hotararii trebuie sa faceti mentiunile corespunzatoatre noii relitati