Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale comert cu detergenti
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

comert cu detergenti

are cineva ideea unde se incadreaza comertul cu detergenti? ce cod caen trebuie? va multumesc
nu intereseaza daca e sau nu specializat magazinul in momentul acordarii autorizatiei de functionare

pare anormal, dar asa se intampla

un supermarket din Bucuresti la infiintare a venit cu 105 coduri de autorizat

important este sa acoperiti activitatile desfasurate acolo cu codurile pentru care solicitati autorizare
m-am gandit si la acele coduri, mai precis la 4778

merge, dar recomand si 4775