Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... ordonanta prezidentiala
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

ordonanta prezidentiala

buna ziua!pe17 noiembrie am procesul de divort,sotia mea nu ma lasa sa vad copilul si as vrea sa intreb daca mai are rost sa cer prin ordonanta prezidentiala sa-mi pot vedea copilul sau se termina mai repede divortul,acuma fiind primul termen?
Are rost. Un divort cu minori si cand partile nu se inteleg, dureaza destul de mult
Daca nu ati cerut pana acum pe ordonanta nu mai are sens sa deschideti proces acum.
Incercati sa obtineti in divort programul daca ati angajat avocat.