Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... cheltuieli de judecata in insolventa
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

cheltuieli de judecata in insolventa

Buna ziua! Cum se recupereaza cheltuielile de judecata in insolventa? Trebuie cerute prin cererea de admitere a acreantei? Se mai pot cere dupa afisarea tabelului preliminar? Se poate face o cerere pe care sa o depun la termenul de judecata urmator?
va multumesc
se poate face contestati daca sunteti in termen si daca ati cerut cheltuielile prin cerere
DA ati dezvoltat foarte bine si corect raspunsul meu
Cum sa faci contestatie ????:O platesti taxa de 120,03 lei contestatia ca sa primesti (daca primesti ???) 120,03 lei :stunned: