Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii CONTABILITATE
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

CONTABILITATE

Sunt economist,sunt angajata la o soc.cu contract de munca 8 ore.
Daca eu mai tin evidenta contabila si la alte societati la care am contract de conventie civila de cate 2 ore /lunar, ce declaratii trebuie depuse(referitor la conventiile civile,si tanand cont ca sunt salariata deci mi se retine si depune -sanatate,somaj,CAS..........)
Multumesc,astept raspuns
din ceea ce inteleg de la dvs ... aveti cim cu timp partial de 2 ore/zi, astfel intocmiti state de salarii si declaratiile aferente similar ca acolo unde sunteti cu norma intreaga