Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii declaratii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

declaratii

sunt salariata cu cim de 8 ore la care imi platesc totte contributiile (sanatate cas somaj,...), mai am si un alt contract de conventie civila la care mi se retine doar 16%(asa a fost pana iulie 2010, nu stiu ce sa fac). trebuie sal declar si sa mi se retina pentru fondu de sanatate ,cas ,somaj? multumesc astept raspuns
Da, 32% in total