Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... insolventa
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

insolventa

Buna seara! Am lucrat la o firma care a intrat in insolventa si nu mi s-a mai platit ultimul salariu. Ni s-a spus sa facem o sesizare la itm. Am lucrat la galati, dar adresa mea din buletin este din braila, unde trebuie sa las sesizarea
buna seara, interesati-va de numarul dosarului de insolventa , luati legatura cu persoana care a fost numita de instanta pentru a gestiona dosarul si formulati o cerere de inscriere la masa credala