avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 840 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate CE SALARIU ARE IN STRAINATATE O ASISTENTA MEDICALA ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

CE SALARIU ARE IN STRAINATATE O ASISTENTA MEDICALA FARA EXPERIENTA?

ASTEPT RASPUNSUL CELOR CARE DORESC SA MI RASPUNDA LA ACEASTA INTREBARE.MULTUMESC ANTICIPAT?
Cel mai recent răspuns: Alexandru Stefan , Consultant fiscal 16:29, 16 Noiembrie 2010
Dar de ce nu intrebi la o firma de recrutare?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recrutare personal pentru germania-persoana fizica gaby30 gaby30 buna, doresc sa va intreb daca pot recruta personal pentru o firma din germania,eu lucrez in romania la resurse umane ,ar fi posibil ca firma din germania sa ... (vezi toată discuția)
Revenire din cic - schimbare fortata a functiei viodianamarcu viodianamarcu Actualmente sunt in concediu de ingrijire copil pana la varsta de 2 ani. Incepand cu data de 01.01.2011 doresc sa revin la servici mai devreme cu 8 luni de ... (vezi toată discuția)
Mi-am dat demisia din cauza lor si apoi au oprit procesul de recrutare!!!help!!! mihaelasco mihaelasco Buna ziua, De curand mi-am dat demisia pt. ca am gasit alt job printr-o firma de recrutare. Stabilisem atat cu firma de recrutare cat si cu compania client ... (vezi toată discuția)