Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

mostenire

De unde pot afla cu amănuntul, unde şi cât pământ au deţinut părinţii/bunicii mei?
Ar trebui să știți măcar pe raza cărei localități ar fi putut să aibă terenuri părinții și bunicii. Dacă știți asta, mergeți la Primăria acelei localități și veți afla și detaliile la care faceți referire.