Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contractul de colaborare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contractul de colaborare

Buna ziua.
As dori sa stiu daca in perioada in care figurez in concediu de crestere copil pana la 2 ani si primesc indemnizatia pentru crestere copil, pot incheia contracte de colaborare in vederea suplimentarii veniturilor personale?

Va multumesc.

O zi buna.

Cu stima,
Adina Sestac
~ Conținut șters la cerere ~