Forum Discuţii juridice Executare silită credit -executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

credit -executare silita

buna
am o problema am avut o datorie la o banca 2000ron
am platit pana acum1600ron. data trecuta a sunat o doamna sa platesc intreg si numai ntreg suma datorata 480 ron si cu asta gata. am platit din 480 ron 200 numai atata am. acum am primit un sms ca calea amabila a fost stopat si dosarul e la executor, deoarece nam platit intreaga suma . e posibil asta??? ajung la executor sau executare silita????
de ce nu mergeti pana la banca sa discutati acolo in concret, sa vedeti care este stadiul dosarului dvs.
Avand in vedere ca datoria este doar de 200 lei , nu trebuie sa va faceti prea multe probleme.