Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna Seara
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna Seara

Buna seara am si eu o intrebare legata de o mostenire ,suntem 6 fratii si mama cu tata s-au hotarat sa imi faca acte pe apartament dar fratii nus de acord ce lucru sau ce actt nu se poate ataca in istanta ,multumesc anticipat
va pot face act de vanzare-cumparare.
Orice act/actiune se poate ataca in instanta.