Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... testament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

testament

matusa mea este singura proprietera,sotul a murit iar copi nu au avut,iar mie nepoata ei mia facut un testament in care scrie ca imi lasa intreaga avere.as vrea sa stiu daca il poate ataca cineva de exemplu alti nepoti.vreau sa specific ca nu are nici frati.multumesc
Cred ca a vreut sa zica ca nu am frati. Daca nu, deja este atacat testamentul: nu este nepoata!!!#-o:))