Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... art 263 codul muncii adnotat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

art 263 codul muncii adnotat

Buna ziua.
Ma poate ajuta cineva cu art 263 din codul muncii cu toate cele 95 adnotari?
Ceea ce am gasit pe internet arata doar primele 30 de cuvinte din adnotari.
Ma intereseaza in special adnotarea nr 16, 17, 18 textul complet
multumesc
Pentru a avea acces la toate acele adnotari ar trebui sa va faceti un cont pe acel site , Contul PROFESIONAL - 620 lei/an - permite căutare avansată şi acces deplin la adnotări, inclusiv sursele.