avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 690 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... art 263 codul muncii adnotat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

art 263 codul muncii adnotat

Buna ziua.
Ma poate ajuta cineva cu art 263 din codul muncii cu toate cele 95 adnotari?
Ceea ce am gasit pe internet arata doar primele 30 de cuvinte din adnotari.
Ma intereseaza in special adnotarea nr 16, 17, 18 textul complet
multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:09, 22 Noiembrie 2010
Pentru a avea acces la toate acele adnotari ar trebui sa va faceti un cont pe acel site , Contul PROFESIONAL - 620 lei/an - permite căutare avansată şi acces deplin la adnotări, inclusiv sursele.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adnotari codul muncii ANDREI2002 ANDREI2002 adnotarile din codul muncii sunt litera de lege, au valoare de lege sau sunt doar pareri si interpretari care nu au valoare in procese. de unde pot sa fac ... (vezi toată discuția)
Adnotari codul muncii aidu aidu Are cineva cont profesional la codulmuncii.ro, unde sunt disponibile adnotarile? Ma intereseaza textul a 4 adnotari, la articolul 251: Adnotarea 5 Pentru ... (vezi toată discuția)
Vasile val popa, dreptul muncii, editura all beck, bucuresti 2004 aidu aidu Va rog mult, are cineva idee unde pot gasi cartea asta?? Cumparat, imprumutat, biblioteca, PDF, orice!! Evident ca am cautat pe Google deja... dar nu am ... (vezi toată discuția)